Home Contact Zoeken Disclaimer
Skip Navigation Links
 
Contact
 
20% bedrijven op publicatieplatform ISO 26000 (NEN)

Dankzij de digitale Metaalunie mvo-monitor hebben relatief veel Metaalunie-leden hun zelfverklaring op het NEN-publicatieplatform ISO 26000 gepubliceerd. Een jaar na lancering telt de mvo-monitor bijna 500 gebruikers en hebben tientallen leden via Metaalunie een certificaat verkregen of er één aangevraagd waarvan een deel een zelfverklaring maakt en publiceert. Inmiddels is 20% van de bedrijven op publicatieplatform ISO 26000 (NEN) Metaalunielid.


>> Lees Verder

Bijeenkomst Metaalunie digitale MVO Monitor

Met de vorig jaar gepresenteerde digitale mvo-monitor heeft de Metaalunie een instrument ontwikkeld waarmee bedrijven op eenvoudige en praktische wijze de eigen mate van mvo (maatschappelijk verantwoord ondernemen)kunnen vaststellen en verbeteren. Dit is belangrijk omdat mvo meer en meer een marketinginstrument wordt.


>> Lees Verder

Klik hier voor het totale nieuwsoverzicht
Nederlands Gilde van Kunstsmeden 

Bedrijfsnaam Webadres Specialisatie
Dick Norg Smederij & Tuintechniek http://www.dicknorg.nl Restauratie
Ido Matthijsse Smederij-Handel-Transport vof http://www.idomatthijsse.nl Restauratie
IJzerij Paulus http://www.ijzerijpaulus.nl/ Restauratie
Jurgen Nijhof IJzerwerk www.ijzerwerk.com Restauratie
Philip Somers Siersmid http://www.philipsomers.nl Restauratie
Kunst- Siersmederij Rein Tupker & Zn. http://www.tupker.nl Restauratie
Rombout Smeedwerken http://www.smid-rombout.nl Restauratie
Siem's Las & Siersmederij http://www.siemssiersmederij.nl Restauratie
Siersmederij Groosman en Zn vof http://www.smidgroos.nl Restauratie
Smederij Bosman www.smederij-bosman.nl Restauratie
Smederij Lemsterhoek vof http://www.smederijlemsterhoek.nl Restauratie
Smederij Meerkerk bv http://www.smederijmeerkerk.nl Restauratie
Smederij Oldenhave bv http://www.smederijoldenhave.nl Restauratie
Smederij Rombout bv http://www.rombout.com Restauratie
Smederij Waaijenberg http://www.smederijwaaijenberg.nl Restauratie
Smeed- en Constructiebedrijf Van der Vegt bv http://www.vandervegt.nl Restauratie
Wout Hammer Restauratie